Fotele Ergomax Ergohuman

Fotele Ergomax Ergohuman

Fotele Ergomax Ergohuman to sztandarowy produkt w ofercie sklepu Ergo-fotel.pl. Dostępny jest w kilku odmianach rózniących się szczegółami konstrukcyjnymi i materiałami uzytymi na obicia. Podstawoy fotel ma obicia wykonane z siatki pozwalajacej na przepływ powietrza i doskonałe dopasowanie do ciała człowieka. Siedzisko, oparcie, zagłówek i podłokietniki są regulowane w kilku płaszczyznach aby jak najlepiej dopasować wymiary fotela do wymiarów ciała siedzącego. Umożliwia to zajęcie wygodnej pozycji, która nie męczy i nie wpływa destrukcyjnie na kręgosłup.

W droższej wersji fotele Ergomax Ergohuman mają obicia z naturalnej skóry i więcej mechanizmów regulacji. Wspólną cechą tych foteli jest dzielone oparcie, którego część dolna jest ruchoma i samoczynnie dostosowuje sie do lędźwiowej części kręgosłupa. Warto wspomniec o mechanizmach SYNCHRO („bujanie” z blokada oparcia) oraz ANTI-SCHOCK chroniący plecy przed uderzeniami oparcia.

Fotele Ergomax Ergohuman dostępne są w sklepie internetowym pod adresem http://www.ergo-fotel.pl/fotele-obrotowe-marki-ergomax-ergohuman.

Fotele Ergomax Ergohuman